Irina Vanaga

Irina-Vanaga.jpg

Administratore

Irina mīl un labi pārzina savu darbu. Viņa mīl cilvēkus, saskarsmi, patīkamo, draudzīgo Institūta atmosfēru. Viņu priecē iespēja piedāvāt kvalitatīvus, augsti profesionālus, ekskluzīvus pakalpojumus. Irina pilnībā pārvalda informāciju par kosmētiskajiem līdzekļiem, dažādām procedūrām, daudzas no kurām var saņemt tikai Skaistuma Institūtā "Liorá". Sastādīs ērtu apmeklējumu grafiku, palīdzēs piemeklēt vajadzīgo kosmētiku, iepazīstinās ar akcijām, jaunumiem, piedāvās tikko pagatavotas kafijas vai tējas tasīti, interesantu žurnālu un pilnu informāciju par Institūta pakalpojumiem. Labprāt runā ar klientiem latviešu, krievu un angļu valodās.

Patiesi priecīga redzēt skaistus, koptus un apmierinātus klientus. Laipna, smaidīga, labvēlīga – Irina vienmēr Jūs sagaidīs labā garastāvoklī.

Izglītība:

  • Latvijas Banku koledža;

Papildus kursi:

  • komunikācijas psiholoģija;
  • klientu apkalpošana;
  • angļu valoda;

Veic:

  • administratora pienākumus;

Speciālists par sevi:

«...Man ļoti patīk strādāt profesionālā un radošā kolektīvā. Uzskatu, ka draudzīga atmosfēra starp kolēģiem – tā ir ķīla kvalitatīvai klientu apkalpošanai. Daudz ko iemācos no mūsu kosmetologiem, uzzinu daudz jaunā. Patīk strādāt ar cilvēkiem. Cenšos radīt mūsu klientiem pozitīvu atmosfēru. Savukārt iedvesmu smeļos no grāmatām, labām filmām, no sazināšanās ar man tuvajiem cilvēkiem un draugiem. Patīk kalnu slēpošana, pastaigas dabā ar savu mīluli – Jorkšīras terjeru un daudz ceļot.
Mana devīze: «Mīlēt dzīvi, cilvēkus un cienīt katru mirkli !»»