LV RU EN

Veselībai

Veselībai

Vienīgais man zināmais skaistums – veselība.

H.Heine

Speciālistu konsultācijas

Tehniskais ortopēds

Tehniskais ortopēds novērtē pacienta stāju, gaitu, kustību amplitūdu, ķermeņa locītavu funkcionālos traucējumus un izvērtē ortozes, ortopēdisko apavu vai palīglīcedzkļu nepieciešamību (protēzes, palīglīdzekļus ekstremitātēm un ķermenim – ortozes, bandāžas u.c.). Tehniskais ortopēds piedāvā arī jau gatavas vai individuāli izgatavotas pēdu ortozes.

Speciālista konsultācijas laikā tiek ievākta plaša pacienta informācija par simptomiem, sūdzībā, darba specifiku, blakus slimībām, dzīvesveidu un fizisko slodzi, kā arī ģimenes anamnēze. Ārsts novērtē ķermeņa simetriju un anatomisko ašu atbilstību, veic vispārējo apakšējo un augšējo ekstremitāšu apskati, izmantojot posturometru un podoskopu, veic podometriju, kā arī novērtē kustību apjomu ceļu, gūžu un apakšējo ekstremitāšu locītavās.

Ierodoties uz konsultāciju, pacientam ieteicams ņemt līdzi iepriekš veiktos diagnostiskos izmeklējumus.

Tehniskie ortopēdiskie risinājumi tiek izmantoti:

  • patoloģiju ārstēšanai;
  • deformācijas korekcijai vai kompensācijai;
  • spiediena zonu atslodzei.

Pieejami apdrošināšanas kompāniju apmaksāti un maksas pakalpojumi.

Izmeklējumi

Dermatoskopija

Optiskā dermatoskopija - svarīgākā metode ādas jauveidojumu precīzā diagnostikā. Speciāls apgaismojums, 10 - 20x palielinājums padara redzamas tādas ādas izmaiņas, kuras nav redzamas ar neapbruņotu aci. Ar dermatoskopijas metodi iespējams izmeklēt gan pieaugušos, gan mazus bērnus.

Digitālā dermatoskopija

Ar digitālās dermatoskopijas palīdzību dzimumzīmi dermatologs var aplūkot divdesmitkārtīgā palielinājumā, izmantojot speciāli iestrādātu polarizēto gaismas avotu, lai noteiktu jaunveidojuma dabu.

Digitālā dermatoskopija apvienojumā ar datorizēto pacientu datubāzi ļauj jaunveidojumus novērot arī dinamikā, veikt precīzu ādas jaunveidojumu datu digitālo apstrādi un saglabāšanu, nodrošinot augstas kvalitātes garantu ārsta darbam.

Digitālā dermastokopija ar MoleMax ietver vienotu dzimumzīmju kartēšanas sistēmu un dod iespēju attēlu palielināt līdz pat 100 reizēm, ļaujot precīzāk analizēt veidojumus un izsekot visām izmaiņām ilgākā laika posmā, kontrolēt tā dinamiku. Attēlus, kas vizualizēti dažādos laikos var salīdzināt reālā laikā, kas dod ticamu salīdzinājumu. Turklāt, ja veidojums ir izoperēts, pacienta datu bāzei (slimības vēsturei) iespējams pievienot histoloģisko attēlu.

Izmeklējumi ar Vuda lampu

Vuda gaisma ir speciāla luminiscējoša gaisma, kas padara redzamus ar neapbruņotu aci neredzamos bojājumus.

Estētiskā dermatoloģija

Ārsta dermatologa konsultācija (40 min)

Ādas, nagu un matu slimību un funkcionālo traucējumu diagnostika. Ārstēšanas nozīmēšana.

Pacienta ādas virsmas apskate, ādas un nagu slimību iemesla un rakstura noteikšana, nepieciešamās ārstēšanas nozīmēšana, kā arī rekomendāciju ieteikšana sejas un ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai. Pēc nepieciešamības, dermatologs var noteikt papildus izmeklēšanu un veikt materiālu savākšanu laboratoriskai izmeklēšanai.

Estētiskās medicīnas ārsta konsultācija (40 min)

Ādas stāvokļa diagnostika un piemērotas ādas kopšanas programmas izveidošana.

Konsultācijas laikā speciālists veic vizuālo novērtējumu un sejas ādas diagnostiku, nosakot tās stāvokli un vecuma izmaiņu līmeni. Rezultātā tiek izveidota individuāla profesionālo procedūru programma un piemeklēti līdzekļi ādas kopšanai mājās aptākļos.

Dermatoskopija (līdz 30 min)

Neinvazīva ādas jaunveidojumu diagnostika ar dermatoskopu.

Dermatoskopija – virsējo ādas slāņu vizuālā izmeklēšanas metode ar mērķi atpazīt pigmentācijas veidojumus. Ar dermatoskopa palīdzību ārsts iegūst desmitkārtīgu ādas laukuma palielinājumu, kas dod iespēju atklāt nelabvēlīgo ādas slimību agrīnās stadijas un laicīgi brīdināt par to nevēlamo attīstību.

PLEXR ādas defektu novēršana (līdz 30min )

Atsevišķu pigmentācijas plankumu, papillomu, kandilomu, kārpu, miliumu novēršana, pielietojot plazmas sublimācijas metodi.

Jonizējot gaisu spraugā starp ādu un manipulas adatas galu, rodas plazmas loks. Šis plazmas loks pārveido ādas struktūras, novērš tās defektus, neietekmējot veselos audus. Procedūras rezultātā veidojas krevele, kas aizsargā apstrādāto vietu no infekcijas iekļūšanas un palīdz ādai sadzīt, neizraisot dishromiju un ādas reljefa izmaiņas.
*Ierīci Plexr radīja itāļu kompānija „GMV”, kas ir medicīnas estētikas un neablatīvās ķirurģijas ierīču pētījumu un izstrādes līderis.
Šī jaunākās paaudzes ierīce tiek pielietota ādas defektu novēršanai ar PLAZMU — vielas ceturto agregātstāvokli.

Karboksiterapijas procedūra lokāliem defektiem (līdz 10 min)

Efektīva ādas defektu un slimību ārstēšana (psoriāze, sklerodermija, rupjas pēcoperāciju vai apdegumu rētas).

Procedūras veikšanai tiek izmantota speciāla ierīce un smalka adata, ar kuru zem ādas problēmzonā un apkārt tai tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze. Injekcija tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādātajā ādas zonā piekļūst vairāk skābekļa un uzturvielu, sākas šūnu atjaunošanās process. Spēcīga asinsrites aktivizācija pēc ogļskābās gāzes ievadīšanas stimulē ādas reparācijas procesu.
Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Iespējams neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta. Oglekļa dioksīds ir 20 reizes ātrāk šķīstošs kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietai tuvumā esošajos audos. Pēc injekcijas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un radīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās un ārstēšanās procesa sākums. Lai sasniegtu optimālu rezultātu, nepieciešams procedūras kurss, kura ilgumu un intensitāti nosaka speciālists.

Jet Peel™ (līdz 45 min)

Gāzes - šķīduma pīlinga procedūra – aknes ārstēšana, rētu noņemšana un ādas atjaunošana ar diviem ādai draudzīgiem komponentiem – fizioloģisko šķīdumu un skābekli.

Procedūras laikā ierīces uzgalī iedarbojas virsskaņas ātruma plūsma no šķidruma un gāzes. Procedūrā tiek izmantots fizioloģiskais šķīdums un gāze – gaiss vai medicīniskais skābeklis. Šī gāzes - šķīduma plūsma attīra ādu, noņem epidermas virsējo slāni, „atver” tauku dziedzeru izvades kanālus un likvidē piņņu parādīšanās iemeslu. Skābekļa iedarbība daudzkārt paātrina audu atjaunošanās procesu, regulē sebosekrēciju (ādas tauku izdalīšanos), tai piemīt antibakteriāla, antiseptiska un dezinficējoša iedarbība (likvidē iekaisuma procesus un novērš to atkārtotu rašanos). Iekaisušu piņņu gadījumā, gandrīz visi citi pīlinga veidi ir kontrindicēti. Gāzes - šķīduma plūsmas iedarbības intensitāti un dziļumu var regulēt, kas ir svarīgi pigmentācijas plankumu un rētu slīpēšanā. Populārs ir Jet Peel tehnoloģijas pielietojums, lai uzlabotu ādas mikrocirkulāciju, tās mitrināšanu un piesātināšanu ar skābekli. Ārstēšanās kurss dažādu ādas stāvokļu gadījumā tiek sagatavots individuāli.

Ķīmiskais pīlings (līdz 60 min)

Piņņu, pigmentācijas traucējumu ārstēšanas procedūra ar glikolskābju pīlingu.

Ķīmiskais pīlings – kontrolēta ādas virsējā slāņa noteikta biezuma noņemšana (pīlings), izmantojot organisko augļskābju iedarbību. Šī procedūra veicina ātru ādas reģenerāciju, sekmē ādas šūnu atjaunošanos, ļauj atjaunot normālu tauku izdalīšanos, izlīdzina ādas virsmu (pēcaknes rētas), sašaurina poras, padara pēcakne pigmentāciju mazāk redzamu. Ārstēšanas kurss tiek sagatavots individuāli.

IPL terapija (līdz 60 min)

Ādas slimību (akne, pēcaknes rētas, pigmentācijas traucējumi, kuperoze, dažādi dermatītu veidi) ārstēšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsiem.

IPL procedūras pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsi, kas ar noteiktu viļņu garumu iekļūst ādā, veicot ārstniecisku un atjaunojošu iedarbību. Gaismas impulsi stimulē plānas ādas audu sablīvēšanos virs kapilāriem un, pateicoties šim efektam, kapilāri vizuāli kļūst mazāk redzami. Procedūras ietvaros tiek veicināta kapilāru sieniņu nostiprināšanās un venozās asins attece, novēršot apsārtumu un kairinājuma pazīmes. Procedūra ir kuperozes un rozācijas ārstēšanas programmas viena no galvenajām sastāvdaļām.
Problemātiskas ādas ārstēšanai tiek izmantota gaismas spēcīgā baktericīdā iedarbība. Notiek ķīmiska reakcija, kuras rezultātā rodas skābekļa molekulas, kas iznīcina baktērijas un tiek pārtraukta aknes slimības attīstība. Notiek tauku dziedzeru aktivitātes samazināšanās un izdalās mazāk sebums, aktivizējas kolagēna un elastīna sintēzes procesi, samazinot poru paplašināšanos un likvidējot pēcakne pigmentāciju. Kā arī notiek imūno procesu normalizācija, kas noved pie ādas lobīšanās un kairinājumu novēršanas dažu ādas saslimšanu gadījumā.

Karboksiterapijas procedūra (30 min)

Efektīva matu augšanas atjaunošanas procedūra. Piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm.

Procedūras veikšanai tiek izmantota speciāla ierīce un smalka adata, ar kuru zem galvas matainās daļas ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze. Injekcija tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādātajā ādas zonā piekļūst vairāk skābekļa un uzturvielu, kas nodrošina matu sīpolu šūnu atjaunošanās procesu. Matu saknes saņems vairāk skābekļa un nepieciešamo barojošo vielu, atjaunojas bojātie matu sīpoli, atsākas aktīva matu augšana, uzlabojas to struktūra.
Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts 8 procedūru kurss, vēlams kombinācijā amezoterapijas un matu augšanas stimulācijas ar lāzeri procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunojošo procesu sākums.

Matu augšanas stimulācija ar lāzeri (līdz 30 min)

Efektīva cīņa ar dažādas etioloģijas matu izkrišanu.

Procedūrā tiek izmantota lāzera sistēma DEKA ar ritmisku aspirācijas masāžu, diodu lāzera starojumu un ādas virsmas atvēsināšanu. Savstarpēji iedarbojoties, tie vienlaicīgi pastiprina cits cita efektu.
Procedūra sākas ar muguras un apkakles zonas masāžu muskuļu spazmu samazināšanai, kas ir viens no būtiskākajiem galvas ādas asinsrites traucējumu iemesliem. Tālāk ar ritmisku aspirāciju mikrocirkulācijas aktivizācijai tiek veikta dziļa skalpa un kakla aizmugurējās virsmas masāža. Infrasarkanā spektra lāzera starojums stimulē mata sīpola maksts asinsriti. Matu saknēm piekļūst vairāk skābeklis un nepieciešamās barības vielas, atjaunojas bojātie matu sīpoli, tādējādi veicinot matu augšanu, kā arī uzlabojas to struktūra.
Noturīga rezultāta sasniegšanai, tiek rekomendēts kurss vismaz no 10 procedūrām, kuru vēlams kombinēt ar mezoterapijas procedūrām.

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min)

Procedūra ādas defektu un slimību novēršanai un ārstēšanai, kā arī sejas, kakla un dekoltē ādas atjaunošanai ar frakcionētu fototeremolīzi, izmantojot DEKA SmartXide DOT CO 2 lāzeru

Šī procedūra ir balstīta uz lāzera staru iedarbību konkrētās ādas zonās: procedūras laikā simtiem smalku lāzera staru iekļūst ādā - dermā un epidermā. Mikroperforācija nav acīm redzama un nebojā ādu ap perforācijas zonām. Procedūra rada dabisku vidi visu ādas slāņu reģenerācijas un atjaunošanās procesam, kas ilgst aptuveni 2 - 3 mēnešus. Rezultāti ir acīmredzami - āda atgūst elastību un tvirtumu, atjaunojas sejas kontūra, tiek izlīdzinātas ķiruģiskās iejaukšanās un aknes atstātās rētas, tiek noķemti pigmentācijas plankumi, samazinās grubas un tiek nostiprināta, pacelta āda uz acu plakstiņiem. Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešama anestēzija un ilgs rehabilitācijas periods.

Mezoterapija (līdz 60 min)

Ārstnieciskas injekcijas ādā ar efektīvu iedarbību piņņu, plikpaurības, aptaukošanās, celulītu, ļenganas roku ādas un sāpju sindromu novēršanai

Mezoterapija — ārstniecisku vielu mikroinjekcijas ādā aknes, kuperozes, plikpaurības un citu ādas estētisko problēmu ārstēšanai. Problēmu ārstēšanai speciālisti izmanto īpašus šķidrumus, kas tiek individuāli piemeklēti un sastāv no homeopātiskiem un allopātiskiem preparātiem, vitamīniem un mikroelementiem. Attiecīgais šķidrums tiek ievadīts ādā mikrodevās ar smalkas adatas palīdzību, kas procedūru padara nesāpīgu. Mezoterapija kalpo ilglaicīgai ārstniecisko vielu rezervju radīšanai ādā. Procedūra tiek veikta tauku dziedzeriem, matu sīpoliem, kā arī pilnvērtīgai ādas mitrināšanai, atjaunošanai un tās struktūras nostiprināšanai.
Procedūru kurss tiek sastādīts individuāli.

Botulotoksīna injekcijas (līdz 60 min)

Hiperhidrozes (pastiprinātas svīšanas) korekcija ar botulotoksīna injekcijām.

Cilvēki, kuri cieš no pastiprinātas vai pārmērīgas plaukstu, pēdu un padušu (iedobumu) svīšanas (lokālā hiperhidroze), piedzīvo ne tikai fizioloģisku, bet arī sociālu diskomfortu. Botulotoksīns bloķē sviedru izdalīšanās procesu, kā rezultātā tiek pārtraukta sviedru izdalīšanās. Svīšanas korekcijai ādā tiek ievadītas injekcijas apmēram 3 mm dziļumā. Procedūra tiek veikta ar virspusēju anestēziju. Preparāts darbojas ātri un sniedz 100 % rezultātu, bloķējot svīšanu uz laika periodu no 6 līdz 12 mēnešiem un neizraisot blaknes.

Teipošana

Teipošana

Teipošana ir iedarbīga fizioterapijas metode, kuru pielieto organisma fiziskā stāvokļa uzlabošanai, kustību atjaunošanā locītavās, hronisku un akūtu sāpju gadījumos. 

Cenas: ​1 zona: 10-15 EUR; 2 zonas: 15-20 EUR; 3 zonas: 20-30 EUR.

Lai pieteiktos vizītei un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālr: (+371) 26821593 vai rakstiet uz e-pastu: liora@liora.lv

Vairāk informācijas -->