LV RU EN

Rokām un pēdām

Rokām un pēdām

Rokas – sievietes vizītkarte.

Koko Šanele

Manikīrs

Klasiskais „sausais” manikīrs (līdz 60 min)

Kutikulas apstrādāšana ar speciālu līdzekli un apgriešana, formas piešķiršana nagiem, masāža, nagu lakošana ar caurspīdīgu, aizsargājošu nagu laku.

Klasiskā nagu lakošana (līdz 20 min)

Nagu pārklāšana ar bāzi, vienas krāsas laku, lakas nostiprināšanas līdzekli un līdzekli ātrākai nagu lakas žūšanai.

Parafīna vanniņa rokām (līdz 30 min)

Delnas aplikācija ar siltu parafīnu - mīkstina, mitrina un atjaunina roku ādu.

Podologa pakalpojumi

Pēdu varžacs likvidācija (15-20 min)

Procedūras gaitā varžacis apstradā ar speciālu frēzi, dažreiz pielieto arī skalpeli lai likvidēt varžaču sakni.

Varžacis ir cietais ādas šūnu veidojums kas rodās no ilgstošas, regulāras mehāniskas berzes vai spiediena. Visbiežākās lokalizācijas vietas ir uz pēdām, īpaši uz kāju mazā pirkstiņa, vai arī starp diviem pirkstiem to iekšējās virsmās.

Pēdu hiperkeratozes (lokāls ādas sabiezējums) apstrāde (15-20 min)

Ādas sabiezējuma pakapeniska noņemšana ar aparatpalidzibu, pielietojot speciālu frēzi un īpašus ādu mīkstinošus līdzekļus.

Ieaugušu nagu korekcija un ārstēšana (15-20 min)

Ieaugušu nagu stūrīšu izgriešana pēc speciālas tehnikas un atbilstoša ārstnieciska apstrāde.

Sēnīšu bojāto nagu apstrāde (15-20 min)

Ārstnieciska procedūra, kas ietver konsultāciju par sēnīšu bojāto nagu ārstešanu, analīzes paņemšanu (pēc situācijas) no bojāta naga ar sekojošu nagu plāksnes apstrādi vai tās noņemšanu pielietojot profesionālu ierīci un līdzekļus ar turpmāko ārstēšanas kursa nozīmēšanu mājas apstākļos.

Sēnīšu bojāto ādas apstrāde (15-20 min)

Ārstnieciska procedūra: konsultācija par ādas sēnīšu infekciju un to ārstēšanu, ādas parauga paņemšana analīzei (pēc situācijas), lai noteikt gala diagnozi, bojātās ādas profesionāla apstāde ar medicīnisku ierīci un profesionāliem ārstnieciskiem līdzekļiem ar turpmāko ārstēšanas kursa nozīmēšanu mājas apstākļos.

Pēdas ādas plaisājumu apstrāde (15-20 min)

Ārstnieciska procedūra ar īpašu plaisu aparātapstrādi, siltu ārstnieciskā krema ietīšanu sildošos zabaciņos, ārstnieciska kursa nozīmēšanu mājas apstākļos.

Problemātisku naga modelēšana ar ārstnieciskajām želejām (15-30 min)

Naga plāksnītes defektu estētiska protezēšana vai modelēšana ar ārstniecisku gehwol gelu. Īpaši aktuāla procedūra naga plāksnītes zuduma gadījumā, kad nepieciēšams aizsargāt naga gultni un radīt optimālus apstākļus jaunā naga plāksnītes veidošanai.

Kārpas likvidacija (15-20 min)

Ārstnieciska kārpas izņemšanas procedūra, ko veic pēc dažādām metodēm pielietojot īpašas ierīces (frēzes, plazmas, lāzera iedarbību) vai iemaņas ar sekojošu ārstniecisku apstrādi un turpmāko ārstēšanas kursa nozīmēšanu mājas apstākļos.

Kārpas – ādas sabiezēts veidojums, ko izraisa vīrusu infekcija.

Nagu korekcija ar stiepļu tehnoloģiju

Deformēti (ikdienā saukti ''ieauguši'') kāju nagi ir bieži sastopama problēma, kas rada diskomfortu, liedzot valkāt sev tīkamus apavus un brīvi kustēties.  Naga sānu malas iespiežas naga valnītī, radot iekaisumu, sāpes, pietūkumu, pat paaugstinātu temperatūru. Smagos gadījumos var attīstīties mīksto audu iekaisums, osteomielīts vai pat asins saindēšanās.

Piemērotāko ieaugušu nagu korekcijas metodi nosaka ārstnieciskās pēdu aprūpes speciālists – podologs, izvērtējot individuāli katra klienta veselības stāvokli, slodzi un pēdu ortopēdiskās īpatnības.

Metodes priekšrocības:

  • nesāpīgs uzlikšanas process;
  • elastīgs, izturīgs materiāls;
  • piemērotas dažādas formas nagu korekcijai.

Ieaugušu nagu cēloņi:

  • nepareiza naga nogriešana;
  • iedzimta īpatnība;
  • iekšķīgas, hroniskas slimības;
  • nagu sēnīšu infekcijas;
  • pēdu deformācija;
  • naga trauma;
  • nepiemērotu apavu izvēle.

Pedikīrs

Medicīniskais aparātpedikīrs (līdz 75 min)

Patīkama un komfortabla procedūra kopta un veselīga nagu, pirkstu ādas un pēdu izskata uzturēšanai.

Medicīniskais aparātpedikīrs tiek veikts pilnībā sausā vidē, kas absolūti izslēdz sēnīšu infekcijas pārnešanos. Pārragojušies ādas slāņi un kutikula tiek apstrādāti ar īpašiem līdzekļiem un uzgaļiem-frēzēm, neizjaucot ādas virsmas viengabalainību un iegūstot dabisku ādas mīkstumu. Tiek veikta tulznu un varžacu, ieaugušu nagu un pēdas plaisu ārstēšana, pielietojot speciālu nagu iztaisnošanas metodi. Procedūrā ietilpst īsa pēdu masāža, kas iedarbojas uz bioloģiski aktīviem punktiem, kuru stimulācijas rezultātā uzlabojas vispārējais organisma tonuss.

SPA kopšana un relaksācija

SOTHYS SPA pedikīrs (līdz 110 min)

Medicīniskais aparātpedikīrs, kas papildināts ar pēdu un kāju pīlingu līdz celim pīlingu ar burvīgu „marmelādi” no garšvielām un relaksējošu pēdu un kāju līdz celim masāžu.