LV RU EN

Matiem

Matiem

Kad gribēsi rakstīt par sievieti, samitrini otu varavīksnē un pievieno tai taureņu spārnu putekšņus.

Denijs Didro

Frizūras stila izveidošana

Stilista-friziera konsultācija (līdz 30 min)

Frizūras formas un krāsas piemeklēšana atbilstoši klienta sejas tipam un kopējam tēlam, atkarībā no matu struktūras un garuma.

Matu griešana un veidošana (līdz 90 min)

Frizūras formas piemeklēšana atbilstoši klienta sejas tipam un kopējam tēlam, atkarībā no matu struktūras un garuma. Galvas mazgāšana ar masāžumatu griešana un veidošana.

Matu griešana ar termošķērēm un veidošana (līdz 90 min)

Frizūras formas piemeklēšana atbilstoši klienta sejas tipam un kopējam tēlam, atkarībā no matu struktūras un garuma. Galvas mazgāšana ar masāžu, matu griešana ar termošķērēm un veidošana.

Matu veidošana (līdz 60 min)

Frizūras formas piemeklēšana atbilstoši klienta sejas tipam un vēlmēm. Galvas mazgāšana ar masāžu un matu veidošana.

Vakara frizūras (līdz 120 min)

Frizūras formas piemeklēšana atbilstoši klienta sejas tipam, vakartērpam un vēlmēm. Galvas mazgāšana ar masāžu, vakara frizūras veidošana, izmantojot dažādus speciālos instrumentus un pīšanas un tīšanas tehnikas.

Vīriešu klasiskā matu griešana (līdz 60 min)

Frizūras formas piemeklēšana atbilstoši sejas tipam. Galvas mazgāšana ar masāžu, matu griešana, atkārtota galvas mazgāšana un veidošana.

Bērnu (līdz 10 gadiem) matu griešana un veidošana (līdz 60 min)

Matu griezuma formas piemeklēšana. Matu mazgāšana, griešana un veidošana.

Matu krāsošana un ietonēšana

Klasiskā matu krāsošana (līdz 90 min)

Klasiskā krāsošana – krāsošana vienā tonī. Matu krāsas piemeklēšana un krāsošana atbilstoši modes tendencēm un individuālajam stilam.

Šķipsnu krāsošana (līdz 120 min)

Šķipsnu krāsošana – šķipsnu balināšanas tehnika, bliku efekta veidošana, blokveida krāsošana, krāsas „izstiepšana” bez matu kopējās masas krāsošanas. Matu krāsas piemeklēšana šķipsnām, atbilstoši modes tendencēm un individuālajam stilam.

Šķipsnu krāsošana un klasiskā krāsošana (līdz 120 min)

Šķipsnu krāsošana un klasiskā krāsošana – šķipsnu krāsošanas tehnikas, bliku efekta veidošana, blokveida krāsošana, krāsas „izstiepšana” ar matu kopējās masas krāsošanu. Matu krāsas piemeklēšana šķipsnām, atbilstoši modes tendencēm un individuālajam stilam.

Krāsas noņemšana (līdz 120 min)

Procedūra, kas ļauj izmainīt matu krāsu, izmantojot speciālo līdzekli, kas neitralizē nevēlamo krāsas pigmentu.

J.F.Lazartigue krāsojoša emulsija (līdz 120 min)

Permanenta krāsošana ar krāsojošo emulsiju, kas nosedz no 100 % sirmo matu. Emulsija nesatur oksidantus un amonjaku, nebalina matus, bet „apvij” un piepilda tos, atjaunojot matu veselīgu struktūru. Ar krāsojošo emulsiju var atjaunot sirmu matu dabisko krāsu.

Ilgviļņi un matu iztaisnošana

Matu ķīmiskie ilgviļņi (līdz 120 min)

Iespēja izmainīt matu struktūru – no vieglām lokām līdz izteiktām sprogām, pa visu galvu vai noteiktās zonās.

Permanent Straightening (up to 120 min)

Ceramide L'Oreal is a new service for silky-smooth straight hair. Relaxes curls and manages waves to create long-lasting straight, sleek hair.

Galvas ādas un matu atveseļošana un ārstēšana

Matu un galvas ādas stāvokļa diagnostika saskaņā ar J.F.Lazartigue sistēmu (no 30 min)

Galvas ādas, matu saknes, visa mata garumā un to galiņu stāvokļa datordiagnostika. Produktu piemeklēšana efektīvai konstatētās problēmas risināšanai.

Precīzai galvas ādas un matu veselības stāvokļa noteikšanai kompānija j.f.lazartigue ir izstrādājusi speciālu diagnostikas aparātu, ar kura palīdzību ir iespējams atklāt jebkuru problēmu un piemeklēt atbilstošus produktus tās efektīvai risināšanai, izveidojot individuālo matu kopšanas programmu. Pateicoties kamerai, kas palielina objektu uz 70-140 kārt, aparāts ļauj diagnosticēt galvas ādas, matu visā tā garumā un galiņu, kā arī mata sīpola stāvokli. Katram klientam tiek izveidota elektroniskā kartiņa, kur tiek saglabāta visa informācija un fotogrāfijas, lai salīdzinātu rezultātus pēc matu kopšanas un ārstēšanās kursa.

Matu laminēšana (40 min)

Laminēšana - aizsargājošas plēvītes veidošana uz mata virsmas, kas apvijot matu, ļauj noturēt tā iekšienē ārstnieciskos un mitrinošos komponentus, piepilda un izlīdzina visu tā virsmu. Šāds pārklājums 3 - 5 nedēļu laikā piešķir matiem koptu izskatu, elastību, spīdumu un papildus apjomu.

Matu laminēšanas procedūra tiek veikta pielietojot hipoalerģisku olbaltumvielu preparātu INKWORKS™ - konservantus nesaturošs gēls bez krāsas un smaržas. Gēla komponentiem - hidrolizētam kviešu proteīnam, kumelīšu, pelašķu un apiņu ekstraktiem - piemīt ārstnieciska iedarbība, tie mitrina, baro matus un stimulē to augšanu.

Pēc laminēšanas procedūras mati kļūst daudz elastīgāki, veselīgāki, spīdīgāki. Matu apjoms palielinās vismaz par 10 - 12 procentiem. Laminēšana ļauj saglabāt matu sakārtojumu pat nelabvēlīgos laika apstākļos. Vēl viena priekšrocība - spēja paildzināt matu krāsas noturīgumu, noturot matu krāsas molekulas mata iekšienē un neļaujot tām izskaloties.

Laminēšana - tas ir ideāls risinājums tiem, kam no dabas ir nepietiekami biezi un kupli mati vai kam tie ir bojāti biežas krāsošanas un augstas temperatūras iedarbības rezultātā. Šī procedūra ļauj risināt šķeļošu un lūstošu matu problēmu, ar kuru saskaras tie, kas vēlas ataudzēt matus vai retāk apmeklē frizieri.

Propolis Jelly (15 min)

Procedūra rūpīgai taukainas un/vai iekaisušas galvas ādas attīrīšanai un ārstēšanai uz Propolis Jelly for Oily Scalp pamata.

Propolisam piemīt nomierinošas un atveseļojošas īpašības, savukārt tā 10 % saturs produktā garantē galvas ādas iekaisušu procesu novēršanu, mikrocirkulācijas uzlabošanos un papildus skābekļa pieplūdi matu saknēm. Vienlaicīgi palīdz likvidēt mikroorganismus, kas veicina palielinātu ādas sebuma izdalīšanos un blaugznu veidošanos. Pirms galvas mazgāšanas tieši uz galvas ādas tiek uzklāts, viegli iemasēts Propolis Jelly un 5 minūšu laikā tas novērš pārlieku ādas sebumu, galvas ādas atmirušās šūnas, dezinficē, mazina niezi un kairinājumu (bieži blaugznu priekšvēstneši).

Rekomendējamais procedūru kurss: taukainai galvas ādai ar blaugznām 2 reizes nedēļā; taukainai galvas ādai bez blaugznām vienu reizi nedēļā kursa veidā, citiem ādas tipiem 1 reizi 2 nedēļās.

Massage gel (15 min)

Procedūra dziļai taukainas galvas ādas ar blaugznām attīrīšanai un ārstēšanai uz Massage Gel for Deep Cleansing pamata.

Procedūra ar masāžas gēlu nodrošina nomierinošu, sadziedējošu, antibakteriālu un ārstniecisku iedarbību uz galvas ādu, sniedz atsvaidzinošu efektu visas dienas garumā, pateicoties tā sastāvā esošam mentolam. Mīkstinošs ārstniecisks komplekss, kas novērš disbalansu; glicerīns un citi masāžas gēla mitrinoši, attīroši un eksfoliējoši komponenti nodrošina pilnvērtīgu ārstēšanu un labvēlīgu ilglaicīgu iedarbību uz ādu. Novērš blaugznas un pastiprina citu ārstniecisku līdzekļu iekļūšanu un iedarbību un vienkārši sniedz viegluma un svaiguma sajūtu.

Rekomendējamais procedūru kurss: taukainai galvas ādai ar blaugznām 2 reizes nedēļā; taukainai galvas ādai bez blaugznām vienu reizi nedēļā kursa veidā, citiem ādas tipiem 1 reizi 2 nedēļās.

Shea butter, Soy milk vai Moisturising mask (no 30 min)

Procedūras matu intensīvai atjaunošanai, barošanai, mitrināšanai un aizsardzībai.

Karboksiterapijas procedūra (30 min)

Efektīva matu augšanas atjaunošana pie matu izkrišanas pēc vīriešu tipa, kā arī pēc dzemdībām un laktācijas laikā.

Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem galvas matainās daļas ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādāmajā ādas zonā pienāk vairāk skābekļa un uzturvielu, sākas matu sīpolu šūnu atjaunošanās process. Matu saknes saņems vairāk skābekļa un nepieciešamo barojošo vielu, atjaunojas bojātie matu sīpoli, atsākas aktīva matu augšana; uzlabojas to struktūra. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts kurss no 8 procedūrām, vēlams kombinācijā ar mezoterapijas un matu augšanas stimulācijas ar lāzeri procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunojošo procesu sākums.

Matu augšanas stimulācija ar lāzeri (līdz 30 min)

Efektīva cīņa ar dažādas etioloģijas matu izkrišanu.

Procedūrā tiek izmantota lāzera sistēmas DEKA manipula ar ritmisku aspirācijas masāžu, diodu lāzera starojumu un ādas virsmas atvēsināšanu. Trīs iedarbības veidi, kas vienlaicīgi darbojoties pastiprina cits cita efektu.
Procedūra sākas ar muguras un apkakles zonas masāža muskuļu spazmu samazināšanai, kas ir viens no galvas ādas asinsrites traucējumu iemesliem. Tālāk ar ritmisku aspirāciju mikrocirkulācijas aktivizācijai tiek veikta dziļa skalpa un kakla aizmugurējās virsmas masāža. Infrasarkanā spektra lāzera starojums stimulē mata sīpola maksts asinsriti. Matu saknes saņem vairāk skābekļa un nepieciešamo barojošo vielu, atjaunojas bojātie matu sīpoli un matu aktīva augšana; uzlabojas to struktūra. Noturīgu rezultātu sasniegšanai tiek rekomendēts kurss vismaz no 10 procedūrām, vēlams kombinācijā ar mezoterapijas procedūrām.

Mezoterapija (līdz 60 min)

Ārstniecisku „kokteiļu” mikroinjekcijas galvas ādā matu izkrišanas apturēšanai un to augšanas stimulēšanai.

Mezoterapija — ārstniecisku vielu ievadīšana galvas ādā, lai novērstu vai apturētu matu izkrišanu. Matu izkrišanas ārstēšanai ārsti-kosmetologi pielieto speciālus „kokteiļus”, kuros ietilpst svarīgākie komponenti matu veselībai un augšanai: mikroelementi (organiskais silīcijs, cinks, niķelis), aminoskābes un buflomedils, sarežģīts organiskais komponents, kas palīdz piesātināt galvas ādu ar skābekli un pastiprina asinsriti. „Kokteiļa” komponenti iekļūst matu saknēs, veicinot matu folikulu attīstību. „Kokteiļi” tiek ievadīti tieši galvas ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir mazsāpīga. Ādā izveidojas ilgstoša ārstniecisko vielu rezerve, labvēlīga vide matu augšanai, kas stimulē jaunu matu augšanu, bojāto matu folikulu atjaunošanos un atveseļošanos.

Lai iegūtu labu rezultātu ir nepieciešams kurss no 6-10 procedūrām.

Mezoterapija galvas ādai pret matu izkrišanu

Mezoterapija galvas ādai pret matu izkrišanu ar Mesoestetic preparātiem BIOTIN un NCTC 109. 

mesohyal BIOTIN– revitalizējošs vitamīnu un minerālsāļu kokteilis uz hialuronskābes bāzes ar biotīnu alopēcijas (matu izkrišanas), seborejiskā dermatīta, priekšlaicīgas galvas ādas novecošas ārstēšanai un novēršanai. Reaktivē galvas un sejas ādas šūnu metabolismu.

Hialuronskābe + biotīns, citi B grupas vitamīni un minerālsāļi. Kompensē barības vielu deficītu galvas ādā, kas ir matu trausluma, priekšlaicīgas izkrišanas iemesls.

Procedūra ilgst aptuveni 20 minūtes turklāt, jau uzreiz pēc procedūras, pacients var atgriezties pie ikdienas darbiem.

Procedūru skaits ir atkarīgs no pacienta vecuma un ādas stāvokļa, taču visiem pacientiem ir ieteicams veikt vismaz 5 seansus- 1., 2.,3., 5. un 7. nedēļā.

 

Vairāk par procedūru un preperātiem lasi šeit.