Skinbetter science īpašais piedāvājums!

news-img

Iegādājies kādu no skinbetter science acu krēmiem un dāvanā saņem ceļojuma kosmētikas somiņu!

Tūlītējas iedarbības acu želeja ar nerūsējoša tērauda rullīti piemērota:

  • ādas mitrināšanai;
  • smalkām līnijām un grumbām;
  • tumšiem lokiem un pietūkumam;
  • pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas;
  • tūlītējs liftinga efekts. 

 


REJUVENATE InterFuse® kopjošais acu krēms piemērots:

  • smalkām līnijām, grumbām un “vārnu kājiņām”;
  • tumšiem lokiem un pietūkumam;
  • ādas mitrināšanai;
  • pims dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas. 

 

Zīmols tika dibināts 2016. gadā, lai atstātu iespaidu ne tikai uz klientiem, bet arī ķirurgiem, dermatologiem. Skinbetter science kosmētika ir dermatoloģiski pārbaudīta, tā nenosprosto poras, nesatur parabēnus, smaržvielas, krāsvielas, glutēnu, ziepes un sulfātus, kā arī tā nav testēta uz dzīvniekiem. Uzņēmuma vērtības ir zinātnes sasniegumi, patiesas attiecības, reāli dzīves rezultāti.

Zinātnes sasniegumi.

Skinbetter science zinātnes sasniegumi nozīmē dziļas zināšanas un spēcīgu ādas un ādas kopšanas produktu formulu izpēti. Ievērojamus rezultātus var sasniegt vienkārši ar mērķtiecīgiem, inovatīviem produktiem, tāpēc tiek izmantotas progresīvas formulas, lai palīdzētu ādas kopšanas produktiem paveikt vairāk.

Patiesas attiecības.

Kad esat apmierināts ar ādu, jūs jūtaties labāk un pārliecinošāk. Šos apmierinošos rezultātus vislabāk var sasniegt, cieši sadarbojoties ar skinbetter science® autorizētiem profesionāļiem, kuri var palīdzēt jums atrast vispiemērotāko ādas kopšanas produktu jūsu ādai. Un, tāpat kā ideāls matu stilists vai estētikas speciālists, kad tiek atrasts īstais produkts, jūs nekad neatgriezīsieties pie saviem vecajiem favorītiem. 

Reāli dzīves rezultāti.

Skinbetter science klienti novērtē to, ka, lai redzētu rezultātus, produktiem nav vajadzīgs garlaicīgs daudzpakāpju process. Papildus tam, ka tie ir zinātniski progresīvi, skinbetter piedāvā vienkāršotu pieeju ādas kopšanai. Viens produkts var sniegt ievērojamus rezultātus; divi un trīs skinbetter produkti var mainīt Jūsu sajūtas. Jebkurā gadījumā, skinbetter produkti nodrošina to, ka Jūsu reālajā dzīvē ir iespējami reāli rezultāti.

 

Akcija spēkā, kamēr produkts pieejams uz vietas klīnikā.  

Skaistuma institūts "Liora"
Tallinas iela 18, Rīga
Tālr.: (+371) 26821593
E-pasts: liora@liora.lv