Mākslas darbs bez kalta – sejas un ķermeņa remodelēšana ar DEKA lāzera platformu

news-img

Skaistuma institūtā “Liora” ir pieejama sejas un ķermeņa remodelēšana ar jaudīgo DEKA lāzera platformu, kurai nav analogu!

DEKA lāzera platforma ir neizstājama sejas estētikas procedūru klāstā. Šī ir iespēja iegūt ideālo sejas formu bez plastiskās operācijas. Izmantojot DEKA tehnoloģiju, tiek panākts sejas un kakla ādas liftings, novēršot ādas noslīdēšanu vaigu un zoda zonā, izlīdzinot grumbas uz sejas un kakla. 

Atšķirībā no līdzīgām tehnoloģijām, DEKA platforma izmanto divas manipulas ar dažādiem enerģijas avotiem (infrasarkanā diapazona diožu lāzers un radiofrekvenču viļņi), kas procedūru padara pilnvērtīgu un garantē iegūtā rezultāta noturību.

Saglabājot intrigu
Par procedūras efektivitāti liecina tās rezultāta dabīgums. DEKA sejas estētikas procedūra nemaina dabīgos sejas vaibstus. Āda saglabā dabīgumu, izskatās atpūtusies un jaunāka.
Procedūra ir ideāli piemērota 35 – 60 gadu vecumā, kad sejas un kakla ādu sākušas skart novecošanās pazīmes.

Augums kā mākslas darbs!
Vai ir iespējams īsā laikā iegūt ideālu augumu bez plastiskās operācijas? Jā! Maksimāla liftinga efekts, un atbrīvošanās no liekā tauku apjoma un celulīta iespējama, izmantojot DEKA lāzera platformas sniegtās iespējas.

DEKA platforma apvieno dažādu enerģijas avotu manipulas (infrasarkanā diapazona diožu lāzers, divu veida ultraskaņa un radiofrekvenču viļņi). Ķermeņa estētikas speciālists pielāgo manipulu darbību un intensitāti katrai iedarbības zonai.

Atbrīvoties no kaitinošajiem sīkumiem!
DEKA platformas unikālā iedarbību kombinācija, ļauj novērst tos trūkumus, kurus ikdienā iespējams veiksmīgi noslēpt, bet ar kuriem grūti cīnīties.
Pateicoties procedūrai iespējams atbrīvoties no ādas ļenganumu roku (“peļu vēderiņi”) un gurnu iekšpusē, likvidēt tauku krokas vēdera sānu daļā (“mīlas rokturīši”), kā arī veiksmīgi likvidēt tauku un celulīta uzkrājumus uz gurniem un sēžas!

Piesakies procedūrai skaistuma institūtā “Liora” jau tagad!
Tālr.: 26821593
E-pasts: liora@liora.lv
Tallinas iela 18, Rīga