HALIKS - jauns līdzeklis Tavas ādas aizsardzībai!

news-img

Inovatīva formula no dabas!

AHA-BHA putas galvas un ķermeņa ādas kopšanai, kas atjauno ādas aizsargbarjeru un

palīdz atgūt tās veselību.

 

HALIKS ir ādas kopšanas līdzeklis, kas paredzēts ādai ar traucētām ārējās aizsargkārtas funkcijām. 

 

 

 

HALIKS putas var izmantot: 

- ja ir blaugznas;

- ādas zvīņošanās gadījumos;

- ja ir sausa āda;

- psoriāzes izpausmes mazināšanai.

  

HALIKS putas nomierina, mitrina, aizsargā un atjauno ādu.  

NOMIERINA

-> HALIKS putās esošais dabiskais ektoīns ir zinātniski pierādīta aktīva viela, kurai ir spēcīga pretiekaisuma darbība – tas pasargā epidermas šūnas no oksidatīvā stresa izraisītām sekām un uzlabo ūdens transportu, nodrošinot tūlītēju iekaisumu radītā diskomforta mazināšanos (nieze, apsārtums, sausums). Turklāt pats ektoīns neizraisa alerģiju un ādas pierašanu.  

 

MITRINA

-> Pievienotās aktīvās vielas kā zemas molekulu hialuronskābe un dabiskais ektoīns pieder pie spēcīgiem mitrinātājiem, kas atjauno un stiprina ādas aizsargbarjeru, ļaujot uzturēt mitrumu virsādas dziļākajos slāņos, mazināt sausumu, lobīšanos, apsārtumu un diskomforta sajūtu, kā arī atjaunot ādas aizsargfunkciju.

 

AIZSARGĀ

-> Putas satur alfa hidroksiskābju (AHA) daļēji neitralizētu sinerģisku kompleksu no pienskābes, glikolskābes, citronskābes, ābolskābes un vīnskābes. Komplekss tiek papildināts ar mitrinošiem komponentiem (oligosaharīdiem un karbamīdu), lai palīdzētu uzturēt dabisko ādas mitrinošu faktoru (no angl.val. Natural Moisturising Factors, NMF) ādas raga slānī.

 

 ATJAUNO

-> Putām piemīt viegla  noloboša darbība. Īpaši piemeklētas alfa hidroksiskābes (AHA) un beta hidroksiskābes (BHA) nodrošina saudzīgu galvas  vai ķermeņa ādas virsmas  atmirušo šūnu nolobīšanos un ādas atjaunošanos.  Patentēts  dermosoft® decalact liquid komplekss veicina ādas mikrofloras normalizāciju disseborejas (traucēta tauku dziedzeru darbība) gadījumā.