“Cosmed” vielmaiņas noteikšanas iekārta!

news-img

Skaistuma institūtā "Liora" pieejams ekskluzīvs jaunums - “Cosmed” pamatvielmaiņas noteikšanas iekārta, kura savu uzvaras gājienu sākusi tikai pirms gada!

“Q-NRG” ir sistēma, kas ļauj noteikt organisma vielmaiņu miera stāvoklī, un šobrīd tas ir visprecīzākais veids, kā noteikt cilvēka pamatvielmaiņu.

“Q-NRG” sistēma radīta, balstoties uz 30 gadu pieredzi cilvēka organisma vielmaiņas noteikšanā un analīzē! Priecāsimies saviem klientiem nodrošināt pašu labāko!

 

Kaloriometrija ir ļoti nozīmīga izmeklēšanas metode cilvēkiem, kuri cenšas veselīgi zaudēt vai iegūt svaru un uzlabot savu vielmaiņu. Pacientiem ar virsnieru, vairogdziedzera slimībām, neiromuskulāro, neirodeģeneratīvo slimību pacientiem, kā arī pacientiem ar smagām hroniskām slimībām, kurām raksturīgs liels enerģijas patēriņš, piemēram, cistiskā fibroze, audzēji, AIDS. Mērījumus var veikt pieaugušajiem un bērniem no 10 gadu vecuma.

 

 

 

 

 


Priekšrocības:

  1. iekārtas tehniskais risinājums nodrošina ātru, ērtu, kā arī precīzu vielmaiņas testa rezultātu, iegūstot nekļūdīgu priekšstatu par katra indivīda vielmaiņu;
  2. vienīgā diagnostikas metode, kad tiek mērīts skābekļa patēriņš, radītās ogļskābās gāzes daudzums un visi ar to saistītie vielmaiņas parametri, nosakot pamatvielmaiņu miera stāvoklī;
  3. tiek vērtēts organisma enerģijas patēriņš- vielmaiņas ātrums, galveno enerģijas avotu (ogļhidrāti vai tauki) patēriņa attiecības, lai katram klientam individuāli aprēķinātu nepieciešamo pārtikas devu vai piemeklētu uztura terapiju slimības gaitas kontrolēšanai.

 

Izmeklējumu vēlams veikt no rīta, ievērojot, ka:

  • vismaz 5-6 h pirms tā nedrīkst ēst;
  • 2 h pirms tā nedrīkst smēķēt un lietot alkoholu;
  • 4 h pirms tā nedrīkst dzert kafiju;
  • 12 h nedrīkst veikt kardiotreniņus;
  • 24 h nedrīkst veikt spēka treniņus;
  • pirms izmeklējuma jānosaka asinsanalīzēs “urea”;
  • vēlams pierakstīt, kas uzņemts uzturā pēdējo 24h laikā.

 

Izmeklējuma  cena ir 40 EUR. 

Ja klietns tajā pašā dienā ir pierakstījies pie uztura speciālista, tad speciālista konsultācija un uztura plāna izstrāde pēc klienta individuālajām vajadzībām, piemaksājot vēl tikai 40 EUR. 


Zvani un piesakies jau tagad: 26821593

 

51689155 2048951915191125 9171910473153511424 o