Augums, ar kuru lepoties!

news-img

Lipomasāža™ ar aparātu LPG® 

Skaistu ķermeņa kontūru modelēšanas procedūra ar Endermoloģijas® metodi – celulīta ārstēšana, lokālo tauku uzkrājumu novēršana, estētisku kontūru modelēšana, izstieptas, ļenganas ādas nostiprināšana un tās laukuma samazināšana. Katra procedūra tiek veikta ņemot vērā klienta stāvokli un vajadzības.

Aparāta LPG® manipulas sastāv no ierīcas, kur tiek radīts vakuums, un diviem cilindriskas formas rolleriem, kas griežas uz priekšu vai atpakaļ ar dažādu ātrumu un nodrošina aktīvu, dziļu audu masāžu. Rolleri bīdās viens pie otra horizontālā plaknē un, atkarībā no padotā vakuuma lieluma, rada «vilni». Pie tam pirmais rollers satver ādas kroku, bet otrs rollers to izlīdzina. Rolleri kustās uz priekšu un atpakaļ, pa diagonāli un sānis, un griežas te vienā virzienā, te viens otram pretī, te pretējā virzienā.

Vienas Lipomasāžas™ procedūras ilgums ir 40 minūtes, procedūra tiek veikta individuālā elastīgā kostīmā. Procedūras laikā tiek masēta visa ķermeņa virsma, tomēr īpaša uzmanība tiek veltīta zonām, kam nepieciešama korekcija. Pateicoties speciālai masāžas veikšanas tehnikai un individuālai pieejai iespējams efektīvi: • samazināt lokālo tauku uzkrājumu apjomu; 
• novērst ādas virsmas nelīdzenumus, kas ir radušies kā celulīta izpausme; 
• nodrošināt sēžas un gurnu liftingu.

Endermoloģijas® metodes iedarbības spektrs: 

Āda un vielmaiņa. Endermoloģija uzlabo mikrocirkulāciju, pastiprina asinsriti un limfas atteci. Aktivizējas apmaiņas procesi, audi tiek piesātināti ar skābekli, notiek kolagēna un elastīna šķiedru, kas veido ādas atjaunotu karkasu ar pareizu struktūru, «restaurācija», tādejādi novēršot ļenganumu un ādas nokarāšanos. Kā “blakus” efekts tiek novērota nomierinoša un atsāpinoša iedarbība, imūnās sistēmas nostiprināšana. 


Tauku uzkrājumi un celulīts. Paātrinās lipolīzes process, taukšūnas iztukšojas, manāmi samazinās zemādas taukaudu apjoms. Pateicoties limfodrenāžas efektam tiek novērstas audu tūskas, samazinās fibrozes (sāpīga celulīta) parādība. 


Muskuļi. Vienlaicīgi ar taukaudu sairšanu notiek aktīva muskuļu stimulācija. Pastiprinās muskulatūras tonuss, kas ir īpaši svarīgi cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu un vāju muskulatūru.