Atlaides sadarbībā ar www.maniveselibasdati.lv

20% atlaide ārstnieciskajam pedikīram. – 28,00 – 32,00 eur. 

Parastā cena 35,00 – 40,00 eur.

Kājas ir balsts ikvienam. Lai tās būtu veselas un mēs justos labi, ir nepieciešama kvalitatīva un profesionāla pēdu aprūpe, sākot jau no pusaudža vecuma.

Pirmās vizītes laikā specialists:

  • novērtē nagu un pēdu stāvokli,
  • ja nepieciešams, noņem analīzes vai nosūta uz tālākiem izmeklējumiem
  • veic ārstniecisko pedikīru
  • iespēju robežās likvidē problēmu (ieaudzis nags, saplaisājusi papēža āda utt.)

Nagu krāsas, struktūras, formas izmaiņas bieži vien ir ne tikai estētiska problēma, kas radusies traumu, nepareizas kopšanas vai nepiemērotu apavu nēsāšanas rezultātā. Naga neestētiskais izskats var liecināt arī par kādu infekciju, ādas slimību, iekšējo orgānu patoloģiju (sirds un plaušu saslimšanas, cukura diabēts, vairogdziedzeru funkcijas traucējumi, aknu cirroze utt.), mikroelementu nepietiekamību (cinks, dzelzs), iedzimtu patoloģiju, dažādiem ģenēzes audzējiem vai specifisku reakciju pret medikamentiem.

Podologs, pielietojot sterilus instrumentus, veic ārstniecisko pedikīru – higiēnisku procedūru kāju ādas un nagu kopšanai, kas nodrošina arī pēdu ārstēšanu. Ārstnieciskā pedikīra laikā izmanto speciālas podiatrijas iekārtas, kas aprīkotas ar augstu rotācijas ātrumu, sūkšanas, smidzināšanas un gaisa padeves funkciju pēdu ādas un nagu kopšanai.

Ūdens tiek aizvietots ar ādu dezinficējošiem un mīkstinošiem preparātiem, kā arī tiek pielietoti ārstnieciskie pēdu kopšanas līdzekļi. Sausā vide izslēdz iespēju inficēties ar dažādām sēnīšu, kārpu un citām infekcijām. 

Piedāvājums spēkā, ejot pie speciālistēm Ņinas Miščenkovas un Tīnas Siliņas.

Līdz 28.02.2022.

Šobrīd skaistuma institūtā ''Liora'' notiek rekonstrukcija un pakalpojumus var saņemt estētiskās medicīnas klīnikā ''4. Dimensija''!

 

Pulkveža Brieža iela 15, Rīga,
Tālr.: 26821593 – 1. stāvs
www.liora.lv